dni powszednie:
poniedziałek - sobota:
7.00, 8.00, 18.30
niedziele i święta:
7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 12.45, 19.00
święta w dni pracy:
7.00, 8.30, 10.00, 18.30

w dni powszednie:
podczas Mszy św. o godz. 7.00 i 8.00
i od godz. 18.00 do 18.30
w niedziele podczas Mszy Św.
o godz. 7.00, 8.30, 10.00
i od godz. 18.30 do 19.00
w każdy piątek:
od godz. 7.00 do 19.00

Nabożeństwo do Św. Antoniego - wtorek po Mszy św. 8:00
Nowenna do MBNP - środa po Mszy św. 18:30
Różaniec z wymieniankami rocznymi za zmarłych oraz Msza Święta w intencji tych zmarłych - drugi piątek miesiąca o godz. 18.00
Koronka do Miłosierdzia Bożego - codziennie o godz. 15.00 w Kaplicy Adoracji Najświętszego Sakramentu
Różaniec w intencji powołań - każda środa o godzinie 18.00 w Kaplicy Adoracji Najświętszego Sakramentu
Różaniec fatimski oraz Msza z procesją fatimską - 13. dzień miesiąca o godz. 19







Obecnie pracujący w parafii | Kiedyś pacujący w parafii




ks. Kanonik Janusz Śmigiel
  wyświęcony 24.05.1984 r.
  od 01.07.2010 r. proboszcz
  dziekan



ks. Tomasz Agatowski
  wyświęcony 24.05.2007 r.
  ustanowiony 2016 r.
  mgr teologii
  Pochodzi z parafii pw. Świętego Krzyża w Poznaniu
  od 01.07.2007 r. do 25.08.2009 r. mianowany wikariuszem parafii pw. Chrystusa Króla i Zwiastowania NMP w Rawiczu
  od 25.08.2009 r. do 25.08.2011 r. mianowany wikariuszem parafii pw. św. Michała Archanioła w Czempiniu
  od 25.08.2011 r. do 24.08.2013 r. mianowany wikariuszem parafii pw. Najświętszego Serca Jezusa w Śremie
  od 24.08.2013 r. do 25.08.2016 r. mianowany wikariuszem parafii pw. św. Jadwigi w Grodzisku Wlkp.
  od 25.08.2016 r. mianowany wikariuszem parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Środzie Wlkp.



ks. Piotr Matuszak
  wyświęcony 26.05.2001 r.
  ustanowiony 2017 r.
  mgr teologii
  od 30.06.2001 r. do 01.07.2002 r. mianowany wikariuszem parafii pw. Matki Bożej Miłosierdzia w Swarzędzu
  od 01.07.2002 r. do 01.07.2004 r. mianowany wikariuszem parafii pw. Św. Mikołaja w Krobi
  od 01.07.2006 r. do 25.08.2009 r. mianowany wikariuszem parafii pw. Chrystusa Króla i Zwiastowania NMP w Rawiczu
  od 25.08.2009 r. do 25.08.2012 r. mianowany wikariuszem parafii pw. NMP Niepokalanie Poczętej w Wolsztynie
  od 25.08.2012 r. do 25.08.2017 r. mianowany wikariuszem parafii pw. św. Marii Magdaleny w Czarnkowie
  od 25.08.2017 r. mianowany wikariuszem parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Środzie Wlkp.



ks. Wojciech Lisek
  wyświęcony 21.05.2015 r.
  ustanowiony 2017 r.
  mgr teologii
  Pochodzi z parafii pw. św. Mateusza w Opalenicy
  od 01.07.2015 r. do 25.08.2017 r. mianowany wikariuszem parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Przemęcie
  od 25.08.2017 r. mianowany wikariuszem parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Środzie Wlkp.



© Parafia kolegiacka pw. Wniebowzięcia NMP w ŚŒrodzie WLKP.